| deea18291 a întrebat:

Buna TPU! Pana la urma testele de virginitate sunt interzise sau nu prin lege?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Exista așa ceva? Cum îți dai seama că ești virgina, te pun ai tai cu fundul in cada și dacă ies bule,"ești sparta"?
Am fost puțin răutăcios, dar e justificat din moment ce am ajuns in 2023 și oamenii nu s-au deșteptat.
Virginitatea e un concept,cum mama naibii testezi un concept? Eu,băiat fiind,cum și-o da ai mei seama că încă sunt virgin? Hmm,greu de spus.
Părinții care sunt foarte duri cu copii lor pe tema asta ar trebui băgați într-o după și închiși, pentru că un astfel de părinte te aduce la limita disperării,sincer.
Ei sunt conștienți de faptul că,cu cât îngrădești libertatea copilului,acesta simte dorința și mai acută să facă acel lucru?
Probabil că nu,dar chiar și așa de ce ar inventa (daca exista ) așa ceva? Și cum îți dai seama dom'le? Are un aparat care măsoară vaginul?
Oricum,fetele care fac gimnastica se dezvirginează singure happy
Nu le mai trebuie iubiți,voi, muritoarelor de rând,va trebuie.
Ești un om,nu o jucărie, deci, indiferent de cum sunt părinții tăi, ar trebui sa ai și tu un cuvânt de spus, până la urmă e corpul tau!
Cât despre începutul vieții sexuale, daca ai peste 16 ani,n-ar trebui sa fie ceva de neconceput, până la urmă noi oamenii suntem ființe curioase și vrem sa ne descoperim.
Doar că, macar daca faci ceva cu cineva, fă-o cu o persoana in care ai încredere să nu ajungi in punctul in care sa fii șantajată.Mai rar astfel de persoane, da' încă mai există.
Nu știu cât am ajutat.Eu unul mi-am spus părerea vis-a-vis de subiectul propus și da, mi se pare absurd.Pana la urmă e viața ta, nu a lor și dacă te protejezi, nu vad care ar fi problema sa ai relații sexuale
Numai bine!

| Marius22222222222 a răspuns:

Da încă exista acea lege.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, nu exista termenul de " virginitate" practic, nimeni și nimic nu poate demonstra dacă ești sau nu virgin/ virgina.
Sunt persoane care se nasc fără himenhappy
Mulți nu înțeleg că nu contează deloc aceste aspecte, poți să îți începi viata sexuala sau nu ( ca nu este nici asta o problema) atâta timp cât ai de la 18 ani în sus și ai o educație despre acest subiect.