| anutza97 a întrebat:

Buna TPU , pentru cei care sunt in clasa a 9 a ,profil mate-info va rog frumos sa ma ajutati vreau si eu sa fac exercitii din tot capitolul de functii care s-a facut in semestrul 2 va rog sa-mi dati si mie site sau ceva vreau sa fac multe exercitii.

Răspuns Câştigător
| GuruDex a răspuns:

Sunt in cartea de matematica dar matematica nu se va axa mult pe functi si veti trece repede de ele! Si eu sunt mate-info(intensiv) si asa am facut sper sa te ajute raspunsul meu... funda!