| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a9a profil mate-info si as dor sa ma transfer la alta clasa tot acelasi profil si anume 9G. Stiu ca pot face lucrul acesta in semestrul 2. dar cum procedez? plsss...dau funda. Chiar vreau sa ma transfer.

3 răspunsuri:
| ByllyGodBoy a răspuns:

Este foarte simplu.du-te la director/are si vb cu el/ea ii zici ca vrei sa te muti pe al 2lea sem la 9g si apoi daca doreste elsau ea sati aprobe trensferu nu mai ai decat sa iti faci bagajele... vreau funda laughing

| Criss003 a răspuns (pentru ByllyGodBoy):

Pai daca era chiar asa de simplu ma duceam.dar eu am inteles ceva de o cerere. si la asta ma refeream ca vreau sa stiu cum sa procedez tongue big grin

| ByllyGodBoy a răspuns (pentru Criss003):

Off..tot ce trebuie tu sa fai e sa te duci sa vb cu directorul sau directoarea si maid eparte te indruma el sau ea..acu hai da funda laughing rolling on the floor