| Frumushica20001 a întrebat:

Povestea mea incepe cu o frumoasa relatie. El are 15 eu am 14. Ne-am combinat pe messenger iar el acum a plecat o luna la mare. Mi-a dat web, l-am vazut, si este chiar dragut. Am inceput sa ne iubim foarte mult, ne iubim sincer. Dar ieri seara am facut eu o mica gluma si l-am intrebat cand facem nunta. Si el mi-a zis ca de acum ma gandesc la nunta?. Si i-am zis ca daca vrei ma gandesc si la copii. Am continuat asa, pana mi-a zis ca el cand o sa se intoarca o sa facem sex ( ceea ce mie nu-mi convine fiindca sunt prea mica si am uitat. Si el este virgin ca si mine ). Nu am aceptat asa ca i-am zis ca nu vreau sa facem sex. El s-a suparat si abia ca mai vorbea cu mine.
Trebuie sa ma despart de el? Il iubesc prea mult si nu prea pot sa ma despart de el.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu va intelege, da. Va trebui sa sa te desparti de el. Daca a pus botul atat de repede inseamna ca nu te iubeste cu adevarat. La 15 ani, doar joaca hormonii in ei(majoritatea baietilor nu stiu ce inseamna iubirea). A asteptat momentul ca sa aduca vorba.
Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc, dar e mai bine acum decat mai tarziu cand vei suferi ca te-ai dat atat de devreme unui copil care probabil nici nu cunoaste adevarata iubire.
Cu toata prietenia si sustinerea iti doresc sa faci legerea corecta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu l ai vazut doar la web si spui ca il iubesti prea mult desi el vrea doar sex de la tine?

Sper ca realizezi ce ai scris.

| Ekcstsy a răspuns:

Esti prea mica pentru sex dar si pentru a sti ce inseamna iubire si relatie.

| TheSpecialRose a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu el, sa-i explici ca nu te simti pregatita pentru a-ti incepe viata sexuala. Daca intelege, inseamna ca tine la tine cu adevarat, daca nu, atunci sta cu tine doar petru a se satisface pe plan sexual. Succes:*

| lonelyysoul97 a răspuns:

Nu e nevoie sa te desparti de el. Explica-i ca sunteti prea mici pentru asta.Cu siguranta va intelege daca te iubeste cu adevarat.Relatia voastra nu trebuie sa insemne doar sex.Mult succes si o vacanta frumoasa in continuare:*