| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea mi-a zis sa o ating pe sani in timp ce o sarut. Cum sa fac? Cum sa ii ating?

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu esti tu cam mic pentru asta?

| darrio2007 a răspuns:

Tandru,te joci usor cu sfarcurile el.Ai grija sa nu o exciti prea tare.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Intai ii pui mana tandru, cu calm, in timp ce o saruti usor, si cu cat sarutul devine mai pasional strange-i putin sanul, dar usor. Si atinge-o usor cu mana pe coloana de la gat pana la baza spatelui happy.

| Dariusuu a răspuns:

Cu mâna, tandru şi fin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta trebuia sa fii facut fara sa iti spuna ea, e ceva firesc, ceva ce iti vine pe moment sa faci.

| djdani2010 a răspuns:

Banuiesc ca in casa iti spune chestiile astea happy
Ar fi culmea sa o atingi in public laughing
Pur si simplu, vrea o noua etapa in relatia voastra ( sti la ce ma refer)

| RobertFHC a răspuns:

Pur si simplu tii mana acolo si o freci/strangi, fa totul cat mai natural.

| AndreyFsk a răspuns:

O atingi încet, calm. Eventual săruto pe gât.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Vezi ca musca. Stai in banca ta!