| KenozumiKen a întrebat:

Prietena mea tocmai s-a despartit de mine si vreau sa ma impac cu ea pentru ca stiu ca inca ma iubeste, dar nu stiu cum sa i-o spun.

Multumesc, anticipat.

3 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Sa ii spui sincer ce simti, daca zici ca te iubeste sigur o sa se impace cu tine atat timp cat inca nu s-a saturat de cearta, de pilda o fata plange si vine dupa tine foarte mult timp si dintr-o data se poate schimba fara sa o mai cunosti, atunci e prea tarziu, ea vrea altceva s-a saturat sa planga dupa tine.

| bLoNnNda a răspuns:

In momentul asta mi-as dori ca tu sa fii iubitul meu si sa scrii aici sub alt numelaughing) spune-i ce simti,pentru ca indiferent de orice, cand dragostea e mare totul se iarta.iar fetele atunci cand iubesc sunt in stare sa lase de la ele doar pentru a fi binehappy spune-i cat mai curand, dar spune-i din suflet, fara sa va certati, si da-i dreptate, chiar daca ea o sa fie putin revoltata la inceputlaughingpoti sa incepi printr-un sms simplu cu "te iubesc..." sau ""mi-e dor de tine.""+ un alint..cum ii spui tu de obicei atunci cand esti cu eahappy :X:X ce frumos:X totusi. poate esti iubirul meulaughing)) daca esti tu..suna-malaughing)) Mult succes si iubiti-va mult:*:*

| KenozumiKen explică (pentru bLoNnNda):

Da-mi si mie id tau de mess si spune-mi cum te cheama