| Lucaaa12376 a întrebat:

sa incep cu inceputul, acum 2 saptamani am avut parte de sex bisexual cu iubita mea si o prietena de ale ei. Acum iubita mea a zis sa facem sex (tot bisexual) da cu inca un baiat, adica eu sa il *** si pe el sau el pe mine. Nu numai pe ea si nu stiu daca sa accept, sincer ma intriga putin gandul, sa accept sau nu? Ea spune ca trebuie sa accept pentru ca am facut-o si cu fata aia, acum e randul meu (ea e bisexuala) si daca as accepta unde as putea gasi un baiat disponibil ca nu as vrea sa o fac cu un prieten ca ar fi ciudathappy Am citit pe net ca cica sexul bisexual e cel mai bun sex, nu stiu ce sa ziclaughing

6 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Inseamna ca si tu esti bisexual sa inteleg? Pentru ca prietena ta asta urmarea in primul rand, sa faceti amandoi sex si cu 2 tipe si cu 2 tipi. Poti sa iti imaginezi cum alt tip ii baga penisu in gura lu gagica ta sau o penetreaza in timp ce tu esti acolo? Sau iti da drumul in gura ei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa o iei la fundulet acum, ce sa faci. Nimic nu e gratis.

| SG1995 a răspuns:

Ok, tu ai genul ăla de atracție, sau măcar curiozitatea de a încerca? Sunteți ambi majori?

| Lucaaa12376 explică (pentru SG1995):

Eu am 20 si ea 19

| SG1995 a răspuns (pentru Lucaaa12376):

Păi și vrei să o faci în 3?

| Lucaaa12376 explică:

Am uitat sa intreb daca vreun baiat de aici a avut parte de astfel de sex?