| SyMoNyKa_7276 a întrebat:

Buna TPU.Sa incepem.Am un prieten dar nu stiu ce s-a intamplat cu el de cand a inceput vacanta nu mai da nici un semn de viata deci sa fim seriosi nimic absolut nimic n-am mai auzit de el tot am incercat sa dau de el. Lam sunat nu raspunde niciodata nici la mesaje nimic. Mie foarte dor de el si il iubesc enorm dar eu nu stiu ce sa ma fac mi-e frica ca o sa ne despartim ca poate nu o sa mai vrea.Nu stiu ce mas face fara el. Cand a inceput vacanta i-am spus ca poate o sa ne indepartam etc si el mi-a spus ac nu ca o sa fie totu cum ne-am intalnit prima data eu l-am ascultat mi-a spus ca ma iubeste si ca ne vedem la scoala cand incepe si ca tinem legatura. Dar avd ac nu e asa mi se pare ca s-a racit relatia noastra. CE sa ma fac?

ajutati-ma dau FUNDITA ce lui mai folositor raspuns. PUSI

1 răspuns:
| Nicoleta_1732 a răspuns:

Ai grija ca prietenul tau sa nu fi gasit pe altcineva. e najpa doare dar sincer in locul tau las trata cu aceeasi moneda. Dc noi fetele sa fim mai proaste si sa ii cautam tot timpul! E greu sa rezisti dar asta e incearca sa iesi cat mai mult cu prietenii tai distreazate. ca sa nu te mai gandesti la el. happy lasa-l sa te caute el pe tine. daca o face merita sa ti la el dar daca nu nu mai are rost.Capu sus!