| caradima a întrebat:

Buna tpu...sa raman cu prietenul meu sau sa ma despart de el? el este cu 7 ani mai mare ca mine. el are 19 [aproape 20] iar eu am 13. il iubesc foarte mult. si el imi spune ca ma iubeste dar am aflat de curand ca este cu inca o fata si l-am intrebat daca e adevarat si a zis ca nici nu o cunoaste. el este afectuos cu mine dar cateodata mai si vorbeste urat cu mine. lea si spun prietenilor nostri ca el s-a culcat cu mine si nu este adevarat. este si golan mai nou am aflat ca a fost si PESTE [adica trimitea fete la produs] si cica s-a lasat dar acum 3 zile mi-a zis ca se va face din nou PESTE. o prietena de-a mea mi-a zis sa ma despart de el pentru ca ea crede ca un baiat mai mare nu uramareste la o fata mai mica decat sa o batjocoreasca. si ea credea ca el vrea ori sa ma ***'a ori sa ma trimita si pe mine la produs sau amandoua. spuneti-mi ce sa fac? sa raman cu el sau sa il uit?

Răspuns Câştigător
| alina141619mm a răspuns:

Pff si eu am fost in situaty asta anul trecut am afost cu un baiat de 21 ani si aveam 13 acum 14. dar el nu era asa era chiar la locuu lui si ma iubea ba facut nimic cuidat ca ne-am despartit a fost vina mea.dar de asta ee clar ca trebuie sal lasi. daca a facut asa ceva in scurt timo o sa te convinga si pe tine sa produci crede-ma acum e dragut dar se preface am cunoscut din astia nu te incurca cu ei nu-i de joaca iti dau sfat doar indeparteaza te de el...sa zicem ca prin absurd ar tine le tine oricum trebuie sa termini ptc e periculos iti va face rau si daca nu el cineva din gruupul lui

13 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Maaammii breee matale esti nebuna? dal in ( pe unde a iesit ) si uital!

| Cătălina a răspuns:

Ma intreb unde l-ai gasit...
Ceea ce faci tu acum nu este deloc bine, asa ca ignora-l si demonstreaza-i ca tu nu esti una dintre acelea cu care este el obisnuit.

| mona a răspuns:

Mai bine uita-l, nu e pentru tine...

| serendipity8300 a răspuns:

Sincer ar trebuie sa treci peste el. pentru ca la varsta ta nu ar trebui sa te gandesti oare iubitul meu ma va trimite la produs? fii realista daca te-ar iubi nu ti-ar vorbi urat, cred ca e mult mai interesant decat baietii de varsta ta, dar ce zici daca ai incerca o relatie ceva mai copilaroasa su care sa nu fie asa complicat cu cineva care chiar tine la tine?

| AndreyG a răspuns:

Bun. Sa raspund la intrebare, uita-l. Chiar nu mai am chef sa explic aceleasi lucruri fetelor mici, scuze dar m-am saturat.
Sa va pun eu o intrebare. fetelor. ce vedeti la baietii mai mari? si nu zic cu 1 an sau 2 pentru ca e normal atunci dar cu 7. serios? Nu vreau sa va insult, doar va spun ca instinctul vostru e putin ruginit. cum ca baietii mai mari sunt mai maturi si "protectori". Doar vreau sa stiu si eu odata pentru totdeauna daca la 17-18 ani mai faceti asa ceva. cand va maturizati?

| DeeaMarry a răspuns:

Doamne... De ce mai ai nevoie ca sa te convingi ca nu e de tine? Poate sa te trezesti prin nu stiu ce tara, obligata sa te prostituezi.Dar poate nici atunci nu ai fi convinsa.
Doamne!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai de capul tau daca ti se intampla asta. nu ai creier nici cat o gaina. pe scurt el incearca sa te racoleze ca se iau bani buni pe minore virgine prin afara

| neutrino a răspuns:

Ramai cu el si asa vei avea posibilitatea sa vezi concret ce are de gand.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Şi eu am 13 ani şi nu aş face aşa ceva niciodată!
Gândeşte puţin are aproape 20.La ce se poate gândi? El vrea o fată de vârsta lui nu o "mucoasă" de 13 ani.
Şi dacă m-ai e şi peşte uită-l. Dacă o să te scoată la produs ce o să faci? O să fii jucăria pedofililor?
Trezeşte-te la realitate! Viaţa nu e aşa roz cum crezi tu.
Şi încă ceva fi sigură că nu te are doar pe tine sigur m-ai umblă cu 3-4.

N'ziua!

| ShadowGhost a răspuns:

Uita-l! E foarte periculos, se poate folosi de tine si o sa fi prost vazuta.Nu mai vorbi cu el ceva timp, lasa-l in pace.Combinate cu cineva de 14, 15 ani, nu de 20. Unul de 20 are in cap numai prosti si e pacat de copilaria ta si de tine.Deci sfatul meu e sa il uiti

| MaxEnergyzed a răspuns:

Uite un link aici http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g&feature=youtube_gdata_player
Deci lasa-l in pace .....cum ai reusit sa devi prietena lui!?

| edyyyy a răspuns:

Cum poti intrebi asa ceva? n-ai minte? eu in locul tau m-as fi despartit de el imediatwinking

| misskarina103 a răspuns:

UITA-l! iti asumi MULT MULT prea multe riscuri...