| NoName45870679 a întrebat:

Buna TPU...Sambata am fost la o nunta si am vazut o fata de care imi place dar nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sper ca nu la mireasa te referi. Daca este vorba de alta fata, asteapta sa te contacteze ea: sigur te va gasi.

| Adelin89 a răspuns:

Alege alta, pedofilule.
Sigur o vei gasi, tu nici nu ii stii numele, pedo pedo pedo!

| StefaniaBurcea99 a răspuns:

Pai fii sincer cu ea, fii tu insuti, spune-i ca este o persoana minunata si ca iti place de ea. vorbeste-i frumos si spune-i ca din momentul in care ai vazut-o ai stiut ca e persoana potrivita pentru tine... Mult noroc sper sa fiti impreuna