| zambettrist a întrebat:

Cum sa fac sa ii cer iubitului meu parola de la mess-ul lui?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Pentru a ajunge la acest pas, trebuie să ai o relație strâns legată, de lungă durată, serioasă și plus alte aspecte.

Ceea ce tu nu ai... acceptă-ți prietenul fără parolă. Dacă e să te mintă o va face oricum.

| zambettrist explică (pentru h3r):

Peste o saptamana facem un an..eu cred ca e destul de mult. vb mereu si ne iubim...

| h3r a răspuns (pentru zambettrist):

La mai mulți ani, atunci!

Te înțeleg, ai vrea să-l controlezi, dar nu merge așa. Ți-am zis, dacă e să te mintă o va face oricum!

Și nu, nu e suficient 1 an! Se poate trăi și fără id-uri. Dacă tu îl suspectezi de ceva și n-ai încredere, atunci vorbești cu el. Ai tot dreptul.
Renunță la parolă, vei avea timp... dacă tu zici că vă iubiți!

| zambettrist explică (pentru h3r):

Ne-am certat din cauza unei fete...dar e normal sa vrea sa se desparta de mine daca nu pot sa ies prea des cu el?sad

| h3r a răspuns (pentru zambettrist):

Nu, nu e normal!
Dacă el te amenință cu asta și face lucruri urâte, atunci ar fi bine sa pui tu stop.
Uite și tu, se bagă alta iar el nu face nimic, te face să nu ai încredere, de aceea vrei parola... și mai ales te „amenință" că vă despărțiți. Tu ce zici, te iubește? Te merită? Nu!

Ești mică și îți bați capul degeaba. Lasă-l în pace, o să vezi ce bine e mai târziu.

| zambettrist explică (pentru h3r):

Nu pot sa ma despart de el pentru ca il iubesc...si nu sunt mica...am 15 ani

| h3r a răspuns (pentru zambettrist):

Ești foarte mică la 15 ani! Și nu meriți să te chinui! Nu-l iubești, este o relație pe care tu o vezi cu ochii legați.

Nu mai am ce să-ți spun, oricum tu nu iei niciodată în considerare un sfat venit din partea unui adult.

| zambettrist explică (pentru h3r):

Iti multumesc pentru sfaturi...nu le voi uita niciodata. dar asta e..nu pot sa ma despart de el..il iubesc....simt asta

| h3r a răspuns (pentru zambettrist):

Ești atașată de el, nu am zis că nu-i așa.

Cândva ai să vezi cu ochii tăi, poate că așa trebuie, să trecem singuri prin greu pentru a înțelege că de fapt n-am contat niciodată pentru persoana respectivă.
Ai grjiă de tine!

| zambettrist explică (pentru h3r):

Lol
Hahahahah

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nicicum, nu ai dreptul sa faci asa ceva. Orice iubit te va parasi in prima clipa daca te comporti in halul asta. incearca sa folosesti educatia pe care ai primit-o, nu-ti bate joc de tine.

| NnDWtf a răspuns (pentru Brigaela):

+1.
Brigaela are dreptate, daca nu se desparte de tine imediat, o va face dupa ceva timp.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci? Vrei să-l controlozi?
Nu gândi în așa mod, îl vei pierde.
Pa, pa.

| ℓαυяα a răspuns:

Cu ce te ajuta daca ai parola de la mess? daca vrea sa te insele, te inseala oricum, chiar daca ai sau nu parola. intr-o relatie e nevoie de incredere, nu de parola de la mess, fb, etc happy

| SunnyDay88 a răspuns:

Da` ce-ti veni? alta treaba mai buna n-ai de facut?

| NnDWtf a răspuns:

De ce?
Fa ce vrei, o sa va certati in prostie din cauza arhivelor.

| SebylVane1890 a răspuns:

Daca e iubitul tau ar trebui sa ai incredere in el, deci pentru ce iti trebuie porola? Daca crezi ca minte ii poti spune in fata, nu trebuia sa te faci agenta FBI...

| Prenoptial23 a răspuns:

Il poti ruga ...Sau ca sa se convinga ca nu dubioasa ca ar avea alta relatie dai si tu parola de la id-ul tau. Ii poti spune ca ai nevoie sa vorbesti cu cineva dupa id-ul lui si tu ti-ai uitat parola de la id tau sau nu iti merge. Funda?

| Prenoptial23 a răspuns:

Ca nu esti. * dubioasa

| nitr0g3n a răspuns:

Foarte simplu : Nu i-o cere! Daca ii ceri parola el va crede ca vrei sa ii controlezi libertatea (sau cel ptn sa i-o limitezi) si o sa iti zica pa pawinking
ai incredere in el, suntem destui barbati in care inca poti avea increderebatting eyelashes