| 01Bebe a întrebat:

[scuzati categoria dar asta este cea mai vizualizata:*:*:*] Am vazut tot felul de bratari ale prieteniei cu nume, smile, semnul ala al pacii, labute de catelusi, inimioare, floricele si multe altele. Stiu si eu sa fac dar doar cu linii si in V. Daca stiti imi puteti da liste linq-uri cu instructiuni sau tutoriale? Cine imi da cel mai repede si cele mai multe primeste fundita!

P.S. sa nu fie din alea simple de vezi peste tot!big grinpuppy dog eyes. V-am pupat!

1 răspuns:
| defibrilator a răspuns:

Nu e cea mai vizitata categorie, si faci SPAM