| vescan4ever a întrebat:

se apropie Valentine`s Day si as ave nevoie de sfaturile voastre in legatura cu un cadou pentru prietena mea, va rog dati mi exemple de cadouri, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Buna! Ai putea, de ex, sa iei o rama foto in forma de inimioara si sa pui o poza cu voi 2, un trandafir rosu, sau sa personalizezi, de ex, o pernuta si sa fie pe ea poza cu voi si scris mai jos/sus „te iubesc", un ursulet [ fetele adora jucariile ] Totul e sa ai imaginatie si sa stii ce ii place si ce nu prietenei tale. Succes!

| Inoue a răspuns:

Bună! Hmm... Poate ne spui si cate ceva despre prietena ta. E cam greu sa iti dau un sfat asa, fără să stiu nimic despre ea.