| blonda496 a întrebat:

Buna!:*. Am si eu nevoie de ajutorul vostruhappy. Am un prieten care face un an de cand e cu prietena lui si nu prea stie ce cadou sa ii faca. mi-ar fi de mare ajutor sfaturile voastre.
>Multumesc!big grin

1 răspuns:
| Lilia2621 a răspuns:

Mie de exemplu mi-ar placea sa primesc o floare, un trandafir, sau un colier cu litera numelui meu sau cu o inimioara! Nu conteaza cadoul, conteaza sa fie din inima! Ar putea sai daruiasca o cutie de ciocolate, cutia in forma de inimioara! Dar ar putea sa-i faca si o surpriza! Sa se hotarasca amindoi sa se vada undeva in parc, sau undeva unde este intuneric! Sa puie multe lumnarele mici in forma de inimioara si mai sus sa scrie cu lumnarele "te iubesc dragostea mea" ceava de acest gen! Daca nu ai inteles faza cu lumnarelele, priveste aici http://1.bp.blogspot.com/......CF0060.jpg lumnari de acest gen! Eu cred ca ar fi cea mai placuta surpriza, eu personal m-as intragosti mai tare de prietenul meu daca mi-ar face asa surpriza! Si deacum poate sa mai cumpere un trandafir si ciocolate, asta este cel mai romantic!