| Alice1719 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara inghetata Corso?(in special BubbleGum) Funda big grin si scuzati categoriawinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De la Selgros se pot cumpăra diverse sortimente de îngheţată Corso - vezi catalogul la linkul :
http://www.orlo.ro/revista-selgros-oferte-inghetata-26-iunie-23-iulie-2013/

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce postezi la categorie gresită? Su inghetata i ti aprinde pasiunea?rolling on the floor

| Alice1719 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am uitat sa rad... postez aici pentru ca toti se uita la categoria asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alice1719):

Cineva o să te raporteze că postezi aiurea, faci cum vrei.

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Ioi vai de capu tau!