| FAQ1 a întrebat:

stiu ca nu este categoria buna dar la cat muzica nu se prea raspunde la intrebari.
As vrea sa ma apuc de chitara, sa iau lectii de chiatara, da nu stiu cam la ce pret ar fi lectiile, cam cat ar costa o chitara, iar ai mei au spus ca poate nu am ureche muzicala si dau bani aiurea pe chitara thinking, dar nu stiu cum atlcumva sa imi dau seama daca am sau nu?

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Cam 50 lei pentru 2 ore. mai sunt si cladiri in care profesorii dau lectii gratuite, dar cu mai multi elevi. poti invata si singura acasa, e destul de usor

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cred ca sunt 50lei pe 2 ore.ca orice meditatie.

| neutrino a răspuns:

Uneori, orele de chitara sunt mai scumpe decat cele de sex si nu-ti trebuie ureche muzicala. Ce-i drept, iti trebuie instrumentul.