| Claudiu_Claudiu_1990_E28n a întrebat:

sunt baiat si ma masturbez dar nu prea simt cine stie ce,ma uit la filme porno mi-o frec dar simt asa cat de cat excitat putin cand imi dau drumul,simt nevoia sa o fac cu o fata ca sa vad cum e vreau sa ma excit tare,o metoda nu stiu ca sa am orgasm in afara de sex ca fetele nu prea vor,ceva nu stiu ce sa fac ca am incercat multe, si daca sunt unele doritoare sa ma excite sa imi lasati raspuns.

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Sigur, cum a zis și Midnight, te duci undeva la țară și te uiți pe câmp în stânga și în dreapta, până dai de o turmă de vaci sau de capre. Mai departe te descurci.

| MidnightR a răspuns:

Cum vere, sunt atatea specii de animale in lumea asta si tu vrei s-o faci cu niste simple fete?