| Roxanaaaaaa a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de 2 ani si mi-am inceput viata sexuala cu el.Am vazut o conversatie intre el si un prieten in care ii spunea ca daca nu am mai fi impreuna si ne-am impaca peste un an, in timpul acesta eu nu m-as culca cu altul. Ce parere aveti despre afirmatia lui?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

eu cred ca a vrut sa spuna ca il iubesti foarte mult si nu ai fi in stare sa te culci cu altul pentru cal iubesti mult si ai esti loiala.:X.

| zuzu a răspuns:

Are dreptate happy
El stie ca il iubesti si are incredere in tine happy

| mylifeisforyou a răspuns:

Este o afirmatie stupida. Vrea sa se dea smecher in fata acelui prieten.

| fofinha a răspuns:

Da, eu cred ca a facut aceasta afirmatie pentru a demonstra ca are incredere in tine si ca te iubeste.

| JayZei a răspuns:

Sall daca il yubesti nu te-ai culca cu altul are dreptatewinking fundahappy

| denisamarinela a răspuns:

Sa inteleg el nu sar mai culca sau tu nu te-ai mai culca?
din cate am inteles tu nu te-ai mai culca cu altul cred ca vrea sa estimeze ca nu mai sunt baieti asa ca el sau are multa baza si stie ca nuvei mai fi impreuna cu altcineva si nici nu te vei culca k tu inca vei tine la l nu conteaza cat timp sunteti despartiti