| olabola a întrebat:

Buna TPU:* sunt cu un baiat de 4 luni de zile, mie imi placea de el, si am vrut sa incercam o relatie, el initial nu a cceptat, zicea ce e mai bine sa ramanem prieteni, sa nu stricam si relatia de prietenie, apoi a cceptat, a inceput intr-adevar sa ma iubeasca, stiu ca tine la mine s-a vazut, el este un tip mai retras, mai timid, nu a avut prea multe relatii, eu am fost prima fata cu care a intretinut relati sexuale, acum ne-am certat pentru ca el spune ca face numai ce spun eu, si s-a saturat sa fie dirijat.am mai avut certuri... da el mereu ma cauta dupa maxim 3.4 ore, acum nu stiu ce sa cred, ma va cauta? ce sa fac sa uit? ce sa fac sa ma schimb si sa fie mai bine pentru relatia noastra? credeti ca o sa ma caute?

1 răspuns:
| Biutzu a răspuns:

Pai nu cred ca te va cauta pentru relatia voastra incearca sa il cauti tu pentru voi incearca sa schimbi rolurile sa asculti si sa faci si ce zice el dar niciodata sa nu il lasi chiar sa conduca incearca sa fiti in echilibru la decizii (lasa putin din orgoliu te va ajuta daca te gandesti ce bine e cu el)