| Lvai a întrebat:

Bună TPU, sunt fata am 15 ani și acum 5 luni am cunoscut un băiat de 17 ani pe omegle și de atunci suntem împreună însă problema este distanta el sta în Cluj eu București..la început am crezut ca face mișto de mine însă pe timpul vacantei a stat să strângă bani să vină până la mine.când ne-am întâlnit am stat de vorba m-a pupat.mi-a vorbit foarte frrumos.și mie mi-a placut.el vorbește foarte frumos cu mine nu ne certam și vorbim în fiecare zi. până și când am fost în tabără el a fost singurul cu care puteam vorbii ore intregi cu mine la telefon...acum problema este ca nu le pot spune părinților deoarece ei sunt foarte protectori iar el vrea mereu să vină să mă vadă iar eu încerc sa-i explic ca nu pot deoarece părinții nu mă lasa și nu îi pot minții ca merg altundeva. însă am făcut promisiunea ca după ce termin cu examenele să ne întâlnim iar el mi-a zis ca mergem unde vreau eu(ca doar eu stiu Bucureștiul) credeți ca suntem făcuți unul pentru altul adică avem foarte multe în comun plus ca suntem aceeași zodie?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el face sacrificiul asta de a veni la Bucuresti dupa tine, inseamna ca te iubeste si cred ca merita sa incerci o relatie cu el.

| Doub a răspuns:

Uau, dacă el e capabil să facă ceva pentru tine, de ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta cu "suntem făcuți unul pentru altul" o să vezi pe parcurs.

| SERIALS a răspuns:

Succese

| Dugalle a răspuns:

Nu esti impreuna cu nimeni. Scoate-ti prostiile astea din cap si fi realista.

Adevarul doare.