| paauula93 a întrebat:

Buna TPU...sunt imreuna cu un baiat de 2 ani dar de o vreme a mai intrat ceva in viata mea si nu imi da pace ma ameninta ca el vrea sa fie cu mine...cum ot scapa de el fara sa afle iubitul meu?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Spune-i ca esti insarcinata cu iubitul tau...sa nu te mai tulbure, nu face bine la sarcina, pentru ca vreti sa pastrati copilul...

| lolly a răspuns:

Ai face bine sa-i spui iubitului tau.Sa te protejeze, apere, si sa te sustina moral daca nu te lasa in pace acel pshihopat.

| mona a răspuns:

Pai ala care te ameninta e un,,obsedat,,cunosc un caz asemanator care numai cu ajutorul politiei a scapat, acum ce sa zic, procedeaza cum crezi ca ti mai bine