| zaramel a întrebat:

deci faza e urmatoarea. e un tip care vrea ceva de la mine si nu ma lasa in pace ma ameninta cu anumite lucruri intime din trecut.care nu vreau sa le afle iubitul actual.si as dori sa stiu cum pot sa ii bag un virus in calculator astfel incat sa i se strice calculatorul pentru o perioada.ma rog pana si-l repara... sper sa ma puteti ajuta

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este sa nu comiti tu o infractiune. Poti sa-i spui ca daca nu te lasa in pace si te mai ameninta o sa-i faci plangere penala pentru santaj, fapta este prevazuta si pedepsita de art. 194 Cod penal, in cazul tau s-ar incadra la alin. 2 unde pedeapsa este inchisoarea de la 2 la 7 ani. Numai bine!

| CataC a răspuns:

Buna
Cel mai simplu ar fi daca te-ai putea duce la el acasa si sterge pozele/filmele de pe calculator.
Pe viitor incearca sa pastrati momentele intime doar pentru voi, nu se stie ce=ti rezerva viitorul.
Succes

| Narcis2007 a răspuns:

Plateste un hacker/programator bun sa faca un virus(fub forma de poza, filmulet) il trimiti pe mes sil convingi sal deschida cumva si cand il deschide are tot sters...

| Danιel a răspuns:

Vezi vreun politist prin aceasta comunitate pe care sa il linisteasca pe fostul tau? Voi cautati razbunare reciproca, noi nu avem nici o vina. Sfatul meu: cineva sa cedeze!

| Dee68 a răspuns:

Descarcati team Viewer;) Prin programul asta ii poti controla pc-ul :*
http://teamviewer.en.softonic.com/download
Acolo il poti descarca si aici iti explica cum ii poti controla pc-ul, daca nu stii poti ruga pe cineva sa te ajute, nu este greu :)
http://www.youtube.com/watch?v=KUd_9VdLULs

| lally_9496 a răspuns:

Uiii usorr...mergi acasa la el si iei toporu si dai pana faci febra musculara la mana si dupa aia pleci acasa.si sigur nu il mai reparahee heescuze.