| anonim_4396 a întrebat:

sunt in a 5 zi de menstruatii.Azi dimineata eram foarte excitata si am bagat un deget in vagin. De obicei in a 5 zi deja mise termina, insa dupa ce m-am masturbat putin a inceput sa curga ca in a 2 zi (adica foarte mult), si parca e apa am impresia ca e singe curat. Oare de ce? e ceva grav? Nu mi sa mai intimplat si mi-e frica!

2 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

In ce-l m-ai rau caz te-ai dezvirginat singura ceea ce e foarte nasol, dar se poate intampla sa fi facut vreo dereglare nujtu, poti sa te duci la un doctor ginecolog sa-l intrebi sa-ti faca niste teste, etc. Iti urez succes

| mamasitakiss a răspuns:

Daca erai virgina inseamna ca te-ai cam dezvirginat dar insa daca nu erai virgina ori ca te masturbezi ori ca bagi picioarele in apa rece este la fel.corpul se resimte.ar trebui sa stai un pic linistita cand esti p stop.parerea mea