| UffleUFK a întrebat:

Buna TPU.
Sunt in calasa a VII-a, si am o colega care se uita foarte frecvent la filme porno, se mastrurbeaza, ba chiar a avut si un prim act sexual, si al doilea si tot asa.

Este normal la 13 ani asa ceva?

Răspuns Câştigător
| i0oOoOo0 a răspuns:

In ziua de azi inocenţa a cam disparut din pacate... nu, nu este normal, corpul este inca in dezvoltare dar dc te intereseaza de ea? Tare mi-e ca o sa se trezeasca parintii fetei cu ea gravida.

12 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal, dar daca nu o vede nimeni, este bucuria ei.

| MskDesign a răspuns:

Nu este normal.
Cred ca cineva ar trebuie sa stea de vorba cu aceasta fata.Cand spun cineva, ma refer la cineva adult si cu responsabilitate.

| NoName0x0 a răspuns:

Nu, nu este normal si eu zic sa nu te mai preocupe soarta alteia!

| Skilline2012 a răspuns:

O sa arate la 18 ani ca la 40.

| muziclive a răspuns:

NUUUU...E O c...

| UffleUFK explică:

Parintii ei stiu de actele sexuala, dar nu stiu de ba chiar ca ace parte dintr-o "organizatie de asta la negru" si se **** pe 200 lei, ca monstrii din ziua de azi vor copile virgine si inocente, micute sa le intre **** cat mai adanc straight face

| UffleUFK explică:

1000-lea? Raspunsul tau nu are logica. Faptul ca EA este o curva, nu ma afecteaza pe mine cu nimic. Numai ca nu mi se pare normal sa devina curva, ca sa aiba 200 lei de TIGARI.

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Sincer nu dar cei din ziua de azi cauta fete tinere pentru ele nu batrane.

| AlaTrist a răspuns:

Tare cred ca tu esti "colega" laughing

| UffleUFK explică (pentru AlaTrist):

Cred ca te bate soarta de te rupe. Atata timp cat iti dai cu parerea fara sa ai vreo informatie, sezi bland in banca ta, catelus

| AlaTrist a răspuns:

Tare cred ca tu esti "colega" laughing