| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou-nouta pe acest site si am nevoie de un sfat! E normal ca la 13 ani sa ma pensez?

11 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Da. e normal
:*

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Bine-ai venit pe TPU. Da, e normal.

| aangelia a răspuns:

Si eu m am pensat de la 13 anihee hee

| username_8290 a răspuns:

Da. eu am facut`o ( a nu se intelege gresit laughing ) de la 12 si nu am patit nimic.

Dar ai grija sa nu iei mult din ele ca sunt persoane caroa nu le-a mai crescut ca au smuls TOATA spranceana.

stai linistita ca nu patesti absolut nimic.

| mirabella_1176 a răspuns:

Ai gresit sectiunea intrebariii
wof fat o

poti sa t pensezi nu are nimic... du te la salon nu face tampenia sa lasi vreo pustoiaik de varsta ta sa iti strice sprancenele 1 mai bine strange 20 de lei s du te la un salon!

| Simonaa5 a răspuns:

Asta depinde de tine. Nu este o varsta cand trebuie sa te pensezi happy

| ysa a răspuns:

Daca tii la frumusetea ta, DA! dar cel mai bine du te la un salon si acolo o sa ti dea forma dorita si perfecta pentru fata ta. succes

| Clever a răspuns:

Nu e normal. Ai o problema cu capullaughing

| Tomy_3330 a răspuns:

Da.este foarte normal daca vrei sa le dai o forma sprancenelor tale.Pe mine matusa mea m-a pensat la inceput de an si ma cam durea, deoarece firele de par sunt cam groase ( la mine ). De atunci mi-a lasa forma si ca sa nu ma strofoc eu singurica ma duc la matusa measmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fiecare.
Eu zica e normal. Nu e nimic gresit in a te pensa.
Succes!

| RaluuIcs a răspuns:

Multe persoane de varsta ta fac asta! Daca chiar este nevoie[adica daca ai sprancene groase si negre sau alte chestii], daca nu poti sa mai astepti! Sper ca am putut sa iti fiu de ajutorbig grin