| EuDelia a întrebat:

sunt noua pe aici si sper ca ma puteti ajuta cu intrebarea meahappy

In curand va fi craciunul si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau prietenului meu:X
Mentionez ca amandoi avem 15 ani si suntem impreuna de un an si jumatate
Va rog sa ma ajutati cu cateva ideibatting eyelashes

Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Kiko a răspuns:

Ii poti face rost de 2 bilete la un film dragut si sa mergeti impreuna. Sau sa luati o poza draguta cu voi doi si sa o inramezi.
3. Sa va luati 2 bluze la fellaughing
4. sau un ursuletz de plus... sweet

fundita?

2 răspunsuri:
| justme_3711 a răspuns:

Daca as fi in locul tau i-as face o perna si imprimata o poza cu voi 2:X!
e foarte sweety si o sa. l emotioneziblushing!
sau o rama cu o poza cu voi 2love struck

succeslove struck si sper sa. i placa:*

| Ayko a răspuns:

Poi nu stiu ai putea sa ii iei o inima pe care scrie Te Iubesc si sa pu o poza u voi doi pe ea, sau poti sa faci asta cu un ursulet si o inimioara. big grin