| zambettrist a întrebat:

In curand este Craciunul si nu stiu ce cadou sa ii iau iubitului meu. Imi puteti da cateva idei? Are 18 ani, este o fire mai rebela, pasionat de rock. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Da,mai este putin pana la Craciun.
Daca zici ca e pasionat de rock,atunci ai putea sa ii cumperi un articol gen un album muzical cu formatia favorita sau cu una din ele,ori un articol mai interesant care sa aiba la baza stilul rock,chiar si o haina.Dar de Craciun poti sa ii faci cadou si ceva mai aparte,care sa va aiba pe voi doi in cadru, o fotografie imprimata pe sticla cu voi doi ceva original. Daca poarta bijuterii ai putea sa ii faci cadou o bratara, depinde si de buget ca sa ma pot referi si la metal, dar argintul e cel mai ieftin si e si pretios, aceea o va avea mereu si va sti ca e de la tine.Acum nu pot zice mai multe pentru ca nu stiu exact cam ce ii place lui, dar daca imi poti spune cateva poate dintre pasiunile lui sau ceea ce il atrage mai mult, poate te pot ajuta cu un alt sfat, iar daca nu voi fi pe -TPU-, sunt pe skype (check private messaje) happy
O viata frumoasa sa ai.
Peace!