| mihai9996 a întrebat:

Buna Tpu...tocmai m-am despartit de prietena mea, si acum simt ca s-a rupt ceva in mine..am facut asta nu pentru ca m-a inselat, nu pentru ca nu o iubesc am avut ceva foarte frumos si pentru ca in ultimul timp mi-a iesit ceva in jurul penisului(un neg) si ma gandesc ca de la ea am luat toata povestea asta.m-am enervat foarte tare
Credeti ca am procedat bine?

4 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Nu ai dreptul să spui că o iubeşti. Iubirea adevărată e când stai în continuare cu partenera ta indiferent ce probleme întâmpinaţi. Sunt oameni care rămân împreună chiar dacă unul dintre parteneri suferă un accident ce îi cauzează invaliditatea. Sper să nu mai primească înapoi fata aia.

| Anna121 a răspuns:

Nu cred ca ai procedat bine ca te-ai despartit de ea doar pentru acest motiv. Negul il poti trata, daca te duci la medic si de unde esti 100% sigur ca de la ea l-ai luat? In orice caz, si ea ar trebui sa-si faca niste analize si sa ia tratament.

| GHoST013 a răspuns:

Nu consider ca ai procedat ok din acest motiv dar consider ca aveai motive mai bune cum ca te-a *** inselat?
ITi recomand un consult la urolog si un tratament.

| Mada1920 a răspuns:

Buna,ori esti copil ori esti inconstient. Omule cum sa te desparti de partenera ta pentru ca ti-a iesit un neg, dar ai vreo dovada ca ea este cauza?