| jeleu_4810 a întrebat:

Buna TPU tot eu sunt! :d. Pai vroiam sa le multumesc celor care mi.au dat sfat. sper sa-mi foloseasca:d, si inca ceva. Imi place de un baiat suntem vecini doar ca am fost un inconvenient ce nu pot spune.si nu ma prea baga. n seama el e baiatul care facea mistouri si alte lucruri. Sper sa imi dati un sfat folositor. [ mersi! fundita. ] love struck

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Daca e baiatul rau si cu mistouri inseamna ca i s-a urcat la cap, crede ca toate fetele sunt moarte dupa el daca au fost cateva... iti propun sa te uiti in ochii lui aproximativ 3 secunde, dupa care schitezi un zambet. si doar atat. Asta o sa ii trezeasca un interes sigur pentru tine(oare ma place? de ce m-a privit?) tu in continuare nu o sa repeti asta.o sa devii putin indiferenta sa nu pari innebunita dupa el ca sa te ia la misto.O sa vezi ca o sa vina singur sa discute cu tine dupa ce a vazut ca il privesti.

1 răspuns:
| MikyyLOL a răspuns:

Lasal pe el sa se bage in seama prefate ca esti ce e el vezi cei place ce tendinte are bafta.