| Minnye10 a întrebat:

Deci uitati care este problema mea, la scoala mea, este un baiat pe care il iubesc enorm, nici nu va imaginati cat il iubesc. Problema este urmatoarea si celei mai bune prietene ii place de el. Credeti ca se va supara daca o sa fim impreuna eu cu baiatul acesta? El mi-a si demonstrat-o ca ma iubeste, la scoala adevarat nu prea ma baga in seama dar stiu ca ma iubeste si el vrea sa fim impreuna dar vrea sa ii spun eu ca il iubesc, nu altcineva deci vrea sa auda asta de la mine.
Si prietena mea este geloasa pe noi si tot baga minciuni cum ar fi ca nu ma place, ca ma barfeste, ca spune lucruri urate despre mine. Eu l-am intrebat asta si a spus ca nu este adevarat. Deci ce sfat imi dati? sa fim impreuna? Pe cine sa cred cea mai buna prietena sau baiatul de care sunt indragostita nebuneste?
(SINCERITATEA ESTE NECESARA)
FUNDA + VOT, IAR LA CEILALTI VOT.
MULTUMESC MULT
Bye.

Răspuns Câştigător
| zaharelstef a răspuns:

Nu sunt fata dar imi spun si eu parere din punctul meu de veder uite daca e tia demostrat ca te iubeste prin nu stiu eu ce metode ar trebui sa incerci sa ai o relatie cu el si sa-i explici pretenei tale ca il iubesti si ca nu vrei sa auzi din gura ei nimic in legatura cu el chiar daca te insala sau te vorbeste de rau tu trebuie sai explici ei ca din gura ei nu are nicio valoare

9 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Buna! Eu cred ca o fata poata sa faca orice pentru baiatul pe care-l place, pana sa-si minta si cea mai buna prietena... Nu stiu pe cine ar trebui sa crezi, vezi si tu cum se poarta fiecare.[ Eu in locul tau as alege baiatul ]. Oricum, bafta la ales. Bye! happy

| Teodora_8141 a răspuns:

Salut! Imi permit sa-ti dau un sfat pentru ca si eu am trecut prin ceva similar si eu ti-as spune sa fii cu baiatul pe care il placi! Dar trebuie sa ii explici prietenei tale ca nu se poate ca cineva sa fie cu doua persoane sau sa placa pe cineva numai ca acel cineva tine la acea persoana. Sper sa te fi ajutat. Multa bafta!

| Minnye10 explică (pentru Teodora_8141):

Buna, si raspunsul tau era de folos dar nu prea am inteles straight face

| Teodora_8141 a răspuns (pentru Minnye10):

Ce mai exact nu ai inteles?

| Minnye10 explică (pentru Teodora_8141):

Ca nu se poate ca cineva sa fie cu doua persoane sau sa placa pe cineva numai ca acel cineva tine la acea persoana. Te-ai repetat mereu si asta m-a derutat.

| Diia94 a răspuns:

Pai cum adica? Te iubeste dar nu te baga in seama la scoala? II este rusine cu tine? Hmm..suspect nu? Cum ti-a demonstrat ca te iubeste?
Ok daca voi va iubiti, sincer prietena ta trebuie sa accepte. Daca nu mai vb cu tine inseamna ca nu merita prietenia tawinking Dar prima data analizeaza comportamentul baiatului. Si atent. Apropo de obicei indragostita nu vede toate defectele si tot ce e de vazut asa ca ai grija.

| KaTaNa97 a răspuns:

Sa stii una si sigura... daca e prietena ta cea mai buna, nu merita sa il iei pe baiat in schimbul fetei..regula nr 1 intr-o prietenie adevarata --Nici un baiat/fata nu poate sa se bage intre prietene.winking

| EANB a răspuns:

Daca ar fi cu adevarat cea mai buna prietena a ta s-ar bucura pentru tine.