| dOody a întrebat:

Un baiat m`a luat de mana si m`a gadilat cu degetul mijlociu in palma, eu mi-am tras mana, dar el a insistat de vreo cateva ori! pana cand a venit o prietena si el a plecat. Oare de ce putea fi atat de insistent? Ce vrea de la mine?

14 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ori te place, ori vrea sex, ori se plictisea

| Zuzu6235 a răspuns:

Faza cu gadilatul in palma cu degetul mijlociu atunci cand da mana cu tine inseamna ca vrea sa te penetreze.adica, da, sex. si daca raspuns in acelasi mod inseamna ca si u esti de acord. dar e o faza pentrubaieti, nu am intalnit fete sa faca asa ceva.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Isi doreste` sa fie cu tine "Te place" happy

| Tweetymrrr a răspuns:

Poate n'avea ce face şi na!laughing.Eh', poate că te place (în ce măsură numai el ştie).

| dOody explică (pentru Tweetymrrr):

Mai ideea e ca nu se plictisea! chiar avea ce face! tocmai de aia nu stiu ce sa inteleghappy. ca daca era de plictiseala se observathinking

| Tweetymrrr a răspuns (pentru dOody):

Păi atunci înseamnă că doreşte să se bage'n seamă cu tine. Dacă tu spui că de plictiseală nu era, înseamnă că tipul insistă cu un motiv. Cu toate că nu prea înţeleg de ce a plecat când a ajuns amica ta, adică cât de timid să fie?big grin

| dOody explică:

Da! e frumos, si imi place. Dar nu sunt pregatita sa fac ceva cu el.

| georgiana37 a răspuns:

Pff...gandestete si tu.asta inseamna ca siar dori sa fie cu tine si ca...ar vrea sa o faceti intr-un fel.deci gandestete.esti norocoasa daca e si frumos ca gesturi din astea mai ascunse majoritatea baietzilor frumosi le fac asa-i?

| dOody explică (pentru georgiana37):

Da! e frumos! dar nu prea sunt pregatita sa fac ceva cu el!

| georgiana37 a răspuns:

Pentru inceput daca o sa fii cu el va sarutatzi etc etc adica chestii my putin riscante.intelegi?

| dOody explică (pentru georgiana37):

Daca o face din nou, crezi ca ar fi bine sa ii raspund in acelasi mod?

| radugolgolut a răspuns:

Daca asta s-a intamplat la scoala 100%vroia sa ii zici tema de la matelaughing

| dOody explică (pentru radugolgolut):

Nu la scoalalaughing!

| nana_8738 a răspuns:

Sex!