| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Un baiat spunea acum o luna ca ma place.
Acum cateva zile a spus ca el si-a gasit pe altcineva...[ca sa vada cum reactionez]

Mai nou sunt prietena cu unul din cei mai buni prieteni ai lui. Suntem ca fratii...
Mereu cand ne vede vorbind sau glumind vine si il ia pe el sau pe mine, se uita urat, il injura pe prietenul lui etc.
L-am intrebat de ce face asa si a spus ca de placere raised eyebrows
Ieri l-am intrebat daca e gelos si a spus ca nu-l mai intereseaza de mine sau de prietenul lui.

Azi cand m-a vazut vorbind cu prietenul lui si a inceput sa spuna ca eu si el[tipul care ma place/placea] laughing suntem impreuna raised eyebrows
Toata lumea ne crede acum un cuplu

Deci ca sa inteleg...il mai interesez sau nu?laughing)
Nu radeti, va rog laughing sunt serioasa big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca pe tine te intereseaza, dar cred ca si pe el.

| Empathizer a răspuns:

Ce dovada mai buna decat gelozia vrei? Da, il interesezi. Dar daca e bolnav de gelozie, ai face mai bine sa-l eviti, altfel o sa-ti faca viata un chin.

| Didiiiii a răspuns:

Logic ca il intereseziwinking