| Alexandra_Alexandra_1997_mNht a întrebat:

Va cer iar ajutorul si am nevoie de o lamurire.
Am fost impreuna cu un baiat cam 7 luni in care nu pot sa spun ca totul a fost perfect deoarece ne certam foarte des, isi ascundea telefonul de mine iar de cateva ori l-am prins vorbind cu alte fete. Pot spune ca i-am acceptat extrem de multe.
Ne-am despartit deoarece eu i-am cerut sa ne afisam deoarece el nu dorea sa stie nimeni de noi si a zis ca mai bine ne despartim.
De ce a ales asta?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Atlas33 a răspuns:

Explica mai bine te rog, in 7 luni nu ati iesit niciunde impreuna, unde va vedeati? In cazul in care ar fi avut o alta pe care o iubea, nu ar fi fost si cu tine, deci din start nu iubeste pe nimeni.Ar putea fi insurat poate si pentru asta nu vrea sa fie vazut cu tine. Oricum daca l-ai prins discutand si cu altele, avandu-te pe tine si pe o eventuala alta, in afara celor cu care vorbeste pe telefon, imagineaza-ti ce ganduri de viata si de viitor circula in creierul lui.Nu trebuie sa te intereseze prea tare de ce a ales asta, pur si simplu este un las, si nu vreau sa-ti apas pe rana daca cumva te-a ranit.Lasa-l sa se duca, chiar de-ti va fi greu, va trece fii linistita, dar macar ai scapat de o companie gresita.Sunt multe de spus, dar incearca sa intelegi esentialul..Nimeni si nimic nu poate fi mai mult decat tine, nu suferi pentru cineva care nu te merita, nu purta grija unui om fara minte, bezmetic si mincinos.Nu vei creste in preajma oamenilor de genul asta, te vor tara in mocirla in le place sa traiasca, nu astepta sa plece el, fugi tu cat de repede si departe poti fara sa privesti in urma. Intelegi?

| Alexandra_Alexandra_1997_mNht explică (pentru Atlas33):

Cel mai des ne vedeam la el acasa. evita locurile publice si nu ma lasa sa spun cuiva de noi. Inteleg foarte bine. aveam nevoie de o incurajare si sa ma descarc intr-un fel. Multumesc

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu a mai suportat sa fie controlat dar s-a folosit de tine

| Violleta2022 a răspuns:

A ales asta pentru ca avea deja o iubit, a cu care se afisa si nu putea sa se afiseze si cu tine.
Bineinteles ca pe aia o iubea, de aceea a preferat sa va despartiti, ca sa ramana cu cea pe care o iubeste.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil a procedat astfel din cauza faptului ca inca este IMATUR si ii era teama de reactia celor din jur. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca nu te iubea.

| SilentRain a răspuns:

Clar mai avea inca 15-16 iubite

| sofisis a răspuns:

Ori ii era rusine cu tine, ori nu erai tu cea oficiala, ori voia libertatea de a iesi si cu altele. Pe scurt, a fost o bataie de joc relatia voastra.

| Emma30555 a răspuns:

Nu vroia ceva serios. O relație secreta se tine doar când unul este căsătorit sau are iubita, sau vrea ca statutul lui oficial sa fie liber. El ce motiv ți a dat?

| Alexuţ02 a răspuns:

De ce a ales asta? Că e laș, te voia doar pentru sex, e un specimen care fac asta.
E vina ta, ai stat 7 luni lângă o persoană toxică care nu dă 2 bani pe tine, acum te-ai convins.

Data viitoare nu mai repeta greșeala asta.

| Romanul86 a răspuns:

Gay, imatur, afemeiat, avar, șmecher! Tu știi!
Dacă ai bani probabil de aceea stătea cu tine.

| Jonnymiksa a răspuns:

Depinde,după părerea mea, nu mai avea sentimente față de tine și-a pierdut interesul pentru tine.
Se spune că dragostea e oarbă!

| Alexandra_Alexandra_1997_mNht explică:

Ca nu vrea sa intervina altele si altii si el si a jurat ca nu se va mai afisa niciodata cu nimeni