| AaaFetitza a întrebat:

Buna TPU.
Va rog frumos ajutati-ma si pe mine.
Acum 1 an jumate am fost cu un baiat de la mine de pe strada, si m-am despartit de el pentru ca nu prea imi placea mie de el atunci.
In prezent sunt cu alt baiat care din nefericire este amic cu baiatul de la mine de pe strada, si as vrea sa aflu daca acel baiat de pe strada mai tine la mine si nu stiu cum sa aflu pentru ca poate iar zice actualului meu prieten si de asta mie teama.
Ajutati-ma va rog mult cu sfaturi. va implor!sadsadsadsadsadsad

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca nu ar putea sa accepte ca in viata cuiva exista si un trecut, nu e pregatit pentru o relatie.Mai bine i-ai spune tu, cat mai degajata, ca ai mai iesit la plimbare cu amicul lui. Apoi te vei relaxa.

4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

De ce te intereseaza persoana lui?

| AaaFetitza explică (pentru CrazyTeenager):

Pentru ca vreau sa stiu daca mai simte cv pentru mine

| An3ta17 a răspuns:

Spune-i acest lucru la cea mai buna prietena a ta, si roagal sa intrebe baiatul de pe strada ta daca mai tine la tine.

Bafta:*

| Adriam a răspuns:

De ce te mai intereseaza daca tine sau nu la tine? De ce ai fost cu el daca nu "prea" ti-a placut? ai putea sa fii un pic indiferenta si sa nu iti pese de parerea lui cum nu ti-a pasat nici cand l-ai amagit "un pic" fiind cu el de mila.Scuze dar eu asta am inteles din ce ai zis tu, atunci cand esti cu cineva chiar daca nu iti place persoana lui se considera ca o faci din mila.