| Laviy a întrebat:

Buna TPUcrying Va rog frumos sa ma ajutaticrying Sunt despartita de prietenul meu de vreo 3-4 zilecrying Si ma simt groaznic, sunt toata ziua deprimata, nu dorm, nu mananccrying El este la Sibiu, face doar scoala unde sunt si eusad Si mi-a spus ca nu mai vine de la anul la Deva. Ne-am desparit ca eu l-am suparat mult in ultimul timp. Mi-a spus ca vrea sa ma uit ca nu merit sa ma mai iubeasca ca nu ma mai suporta, ca l-am facut sa sufarcryingbroken heart Nu stiu ce sa faccrying Vreau sa ne impacam ca eu il iubesc si mi-e dor de elcrying Dar nu stiu ce sa facsad Spuneti-mi ce sa ii spun ca sa ma ierte, un mesaj dulce, dar sa nu para chestii scoase din carti, ceva care sa vina din inimasad FUNDAcrying

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Spune i ca, chiar daca ai gresit tu ai fost mereu langa el si l ai iubit si nu stii ce a fost cu tine in ultimu` timp,ca daca te iubeste...te iarta! si te intelege!, ca nu poti iubi pe nimeni cu atata foc,ca iti e dor de el,ca ai vazut cum e fara el,ca fara el nu mai e viata asa,ca iti lipseste, ca nu o sa il mai superi niciodata, ca pentru dragostea asta ai lupta cu toata lumea rea si ai lupta sa fiti din noi voi 2. si daca nu te intelege si nu te iarta.inseamna ca ori a gasit alta.ori e f orgolios.ori nu te mai iubeste.

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Da-mi id`ul tau, as prefera sa am mai multe informatii cu privire la aceasta despartire, poate te pot ajuta!:Lasa-mi msg privat cu id.

| xAnDrAx a răspuns:

Incearca sa faci un album cu toate momentele petrecute impreuna si sa il trimiti prin posta...Il decorezi cu inimi sau cumperi deja unul facut iar la sfarsit scrii in cateva raduri cat de mult il iubesti, cat de mult iti pare rau si ca o sa te schimbi. Sincera sa fiu si eu am facut acelasi lucru si mi-a mers.BFT:X