| sandra94 a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu eram foarte inervata si i-am spun niste cuvinte care el s-a suparat nu stiu ce sa fac sa ma ierte ca il iubesc foarte mult si vreau sa ne impacam am incercat sa vorbesc cu el mi-am cerut scuze dar nici decum nu vrea sa ne impacam, alutatima va rog ce sa fac il vreau foarte mult inapoi

Răspuns Câştigător
| Sabyynna a răspuns:

Ti-ai cerut iertare, dar poate el e prea suparat ca sa mai gandeasca limpede. Mai ales daca e genul de persoana care se enerveaza usor si ii trece ceva mai greu. Mai bine astepti sa se mai linisteasca apele. Suna-l diseara sau maine si explica-i ca tu il iubesti si a fost doar o intamplare, dar nu aduce in discutie faptul ca tu l-ai iertat cand el te-a jignit.
Daca refuza cu orice pret sa te ierte lasa-l in pace. Nu il mai suna deloc! Daca te iubeste si vrea ca relatia voastra sa continue te va suna imediat ce isi va da seama ce prostie a facut. Daca nu te suna inseamna ca nu te mai iubeste sau ca oricum el vroia sa va despartiti.
Sper ca te-am ajutat. Mult succes happy.

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scuze ti-ai cerut,iertare ti-ai cerut,ajunge.
Acum,fa-i ce-ti face!
Sunt doua variante,ori vroia sa va despartiti si profita de ocazia asta,asa ca orice ai face nu se va intoarce, ori te fierbe la foc mic pentru ca e intr-adevar suparat, caz in care trebuie sa-i dai timp si spatiu.
Cu alte cuvinte, nu-l mai bazai, nu-l mai cauta si te vei lamuri exact despre ce e vorba!
Trimite-i un ultim mesaj in care sa-ti ceri clar iertare si asteapta.
Ai numai de castigat.
Mult noroc!

| Demonull a răspuns:

Inervata? hmmm

| Ekcstsy a răspuns:

Deci nu stiu daca de emotii, de suparare, de disperare, pentru ca esti "inervata", sau pentru ca varsta isi spune cuvantul, ai scris in asa hal incat nici tu nu cred ca reusesti sa descifrezi continutul dar intr-o concluzie, daca ti-ai cerut iertare, ar trebui sa te ierte si sa treaca peste. Face pe suparatul. Acum depinde si ce i-ai zis poate l-ai lovit la corasonwinking

| zDenYz a răspuns:

Buna poate s-a suparat foarte tare pe tine fai un cadou si spune-i sa te ierte.La mine a mershappyBafta

| FreshFresh a răspuns:

Eu nu te-as lua inapoi pentru ca m as gandi ca o sa imi faci iar asta, dar eu nu sunt el, deci ai o sansa.

| sandra94 explică (pentru FreshFresh):

Problema e ca cindva si el ma jignit foarte tare dar oricum l-am ertat si am mers mai departe dar el acum nici nu-mi raspunde la telefon

| FreshFresh a răspuns (pentru sandra94):

Treaba ta ce ai facut, eu oricum sunt un insensibil deci parerea mea e putin relevanta. Ia l cu frumosul, ce sa zic, fa ceva la care el nu se asteapta, ceva care sa l impresionezerolling on the floor. Cred ca ar merge.

| CavalerulDreptatii a răspuns (pentru FreshFresh):

Nu o descurajalaughing

| FreshFresh a răspuns:

Ba eu nu va inteleg pe astia cu "add la id X, ofer indicatii intime, bla, bla, bla". Ori v-ati dat seama intr-un tarziu ca aici sunt multe "premature" si sunteti pedofili, ori sunteti refuzati de societate. Orice deghetata realizeaza ca Don Juan nu e pe TPU ca are agenda prea incarcata cu femei frumoase care il curteaza deci fetitelor, nu va veti gasi printul pe aici nici daca l cautati cu "search"winkinglaughing

| Buzzy a răspuns:

Poate erai enervata, nu inervata, pentru ca acest cuvant care tu la-i folosit inseamna cu totul altceva ce este deviat de la acest subiecthappy