| EmoGirl11 a întrebat:

Voi cum ati reactionat dupa primul sarut venit pe neasteptate?

11 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai cum sa reactionez? am fost atat de fericita incat numai stiam de capul meulaughing. Dupa ce am ajuns acasa, m-am intins in pat si numai la acele momente m-am gandit big grin si chiar in zilele care urmau numai la asta ma gandeam.A fost frumoshappy

| Cristiann25 a răspuns (pentru mihaelaa18):

Foarte frumos! Ar fii bine sa fie asa mereu!

| mihaelaa18 a răspuns (pentru Cristiann25):

Da,ar fi frumos!

| NnDWtf a răspuns:

Adica ti-a bagat limba in gura si s-a jucat acolo pe neasteptate?

| marinaa9 a răspuns:

Daca il ai cu o persoana de care nu-ti place te vei nasol!laughing

| GigiMenta a răspuns:

Avand in vedere ca inca nu l-am avut thinking nu stiu eu cel putin as impietrii sau as continua sa o sarut :3 sper sa am destul curaj sa fac asta =.=

| alexandru112211 a răspuns:

Ghici laughing am bagat-o in pat si am facut un copilhappy