| ImCalledLamă a întrebat:

Voi va-ti sărutat vreodata cu fratele sau sora pe care il/o aveți? Daca da, spuneți toată povestea de la început, iar cea mai impresionanta poveste primeste Fundita!:*

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Normal ca pe obraz.
Am raspuns asa cum a fost pusa intrebarea.Nici intrebarea nu potrivita.
Cine polueza situl?

11 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca ai astfel de fantezii si mai ales o sora/frate nu tr sa discuti asa ceva cu noi. Este un taboo. Exista persoane care au o relatie mult peste gandirea noastra cu frate/sora lui.

| BiuL a răspuns:

Nu. Se numeste incest,

| Fatamuntilor a răspuns:

Bineinteles ca da! De cate ori ne intanim ne pupam.La fel si de cate ori pleaca ..Asta cam in fiecare vacanta (cam de 3 ori pe an X 2 = 6 ori. Plus cate un din cand cate un sfarsit de saptamadin cand in cand.
Ar mai fi de revelion cand toata lumea se pupa...deci maxim de 10 ori pe an!

| Hakuouki a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pe obraz banuiesc...sau cand va vedeti va sarutati "pasional"?
Savedogs, daca o poveste cu incest te incanta pe tine, cauta don pe net si le si vezi, nu le citesti, dar nu mai polua TPU-ul.

| Hakuouki a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Din astia ca Savedogs, e doar parerea mea.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Hakuouki):

Normal ca pe obraz.
Am raspuns asa cum a fost pusa intrebarea.Nici intrebarea nu potrivita.
Cine polueza situl?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Serios? poveste despre incipitul unui incest?

Bai fratilor faceti ma ceva cu astia!

Răspuns utilizator avertizat
| DeeaV a răspuns:

De ce? pur si simplu, DE CE?

| ImCalledLamă explică:

TIN SA VA ANUNT CA ACEASTA INTREBARE NU ESTE PUSA DE MINE, SAVEDOGS CEA ADEVARATA, CAND A FOST LA MINE O PRIETENA A VAZUT CAND AM PUS PAROLA SI EU NU AM FRATE SAU SORA, EA ARE, VA ROG SA MA IERTATI, AM FOST PLECATA SI ACUM AM INTRAT SI AM VAZUT, NICI NOTIFICARILE NU LE-AM VAZUT

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Tu cumva nu vezi ce scrii? Cum poti spune asa ceva? Sincer daca as avea mai mare "putere" as sterge intrebarea fara drept de apel.

| Nestii a răspuns:

straight face Serios?