| Valyy06 a întrebat:

Vorbesc cu o fata din Italia(am fost acolo de cateva ori si poate ma intalnesc cu ea...), nu cu una de la noi sa zicem ca e increzuta cum sunt aproape toate.Pare destul de draguta si fina, are 17 ani, iar eu am 14.Intrebarea este:Ce subiecte de discutie pot gasi,iar ei sa ii placa, despre ce sa vorbesc si sa nu par un baiat mic? Orice informatie mi-e de folos.Mersi.FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Daca fata este italiana atunci poti vorbi si despre jocuri si despre sex. Aveam eu una de 18 ani, iubea sa se uite la desene animate si la filme fantastice.

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Astea de la noi? numa' din amarata asta de intrebare reiese ca nu pot cere mult de la tine. ce vrei tu la fatuca aia de 17 ani? aia vrea plimbari cu masini, scapari de 2 zile pe la munte, da, bine-nteles ca fara mami si tati, incepe sa "intre" in libertate. tu.tu inca cu mami si tati, inca cu libertatea ingradita. nu cere mai mult decat poti duce. vei vedea in viitor de ce

| tenutza a răspuns:

Nu vorbii despre jocuri sau vreme mai mult de 3 minute, decat daca insista ea
Cel mai iubit subiect de conversatie al oamenilor, al tuturor, de pe planeta este:tdddmmm...EI INSUSI happy(scrie si in carti)
Ca sa vezi cat de de treaba suntlaughing, uite ti-o dau si tie(mi-a luat 20min sa o pun pe net deci sper sa te uiti pe ea).Zii bogdaproste. Btw, e in engleza, daca nu stii, foloseste translate-ul.
https://d.transfer.ro/......fdc92c.rar