| Steluta444 a întrebat:

vreau sa ii fac cadou iubitului meu o sapca de purtat iarna cu inscrimtia "thug life" stiti cumva ceva site din Romania de pe care as putea cumpara? Si m-as bucura daca mi-ati zice si cateva idei de cadouri pentru Mos Nicolae. Avem tricou si perne si ursuleti cam tot ce se poate deci multumesc frumos.

1 răspuns:
| Bastanul2018 a răspuns:

Parerea me ca si cadou de Mos Nicolae ii poti face cadou o seara " perversa" in doi. Acm depinde de varsta pe care o ai