| ColaLightx a întrebat:

vreau sa imi impresionez iubita cu un mesaj de dragoste frumos. Ceva sa o faca sa zambeasca si sa se simta iubita. Dar eu nu ma prea pricep la asta, nu imi gasesc cuvintele potrivite. sad ma puteti ajuta voi? Va rog!

1 răspuns:
| dianainsta01 a răspuns:

Poate ai putea sa ii spui pe parcurs chestii frumoase, nu totul dintr-o data.asa cred ca te-ar aprecia mai mult si tot timpul. dar faci cum crezi. ai putea sa ii spui ca e frumoasa in primul rand. foarte multe fete au probleme cu stima de sine si este foarte placut sa auda asta. si poti sa ii spui atunci cand face un gest care tie iti place (la ea). ca atunci cand rade sau zambeste intr-un anumit fel, de exemplu. lucrurile astea o sa o faca sa inteleaga de ce e speciala. chiar si asta, aiputea sa-i spui ca e speciala. nu stiu daca te asteptai la un mesaj dictat, dar cel mai bine ar fi sa ii spui in fata (si sa o privesti in ochi)