| aurelgabriel a întrebat:

Bună TPU!
Vreau sa va întreb dacă o fata va aprecia un băiat virgin dacă este iubita sau lui sau e indragostita de el?
Va mulțumesc

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Soțul meu a fost virgin la căsătorie, la fel cumnatul meu și alți bărbați din comunitatea de prieteni pe care o avem și sunt incantata de faptul ca a refuzat fetele care i s-au oferit anterior, cred ca e unul din ingredientele esențiale ale fericirii noastre în căsătorie, ne e ușor sa avem încredere unul în celalat, sa fim fideli, nu ne temem de boli cu transmitere sexuala, nu avem fantezii, regrete, gelozii comparații, am considerat de la început ca ne potrivim perfect unul cu celalat.

| suntserios a răspuns (pentru ania):

Voi cand va intalniti in familia extinsa va povestiti viata sexuala, cine si cu cine a facut sex?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ania):

Ati considerat voi ca va potriviti. Nu aveti fantezii. Aidplm, ferice de cei saraci cu duhul...

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat de bine se prezinta baiatul si cat este de inteligent si respectuos este, ca nu il cauta nimeni la cuc sa vada daca-i virgin, din prima luna de relatie.

Relatiile sexuale incep mult mai tarziu, dupa ce se cunosc bine fata si baiatul, cand trec la faze mai intime, daca sunt mai mari de varsta, iar pe copii de 14-16 ani ii sfatuim sa mai astepte cativa ani, pana ajung la sex.

| lpavel a răspuns:

Nu suntem toti la fel, depinde de la o persoana la alta, unele ar aprecia altele care-si doresc un sex mai salbatic, sigur nu!

| sammie a răspuns:

Depinde ce fată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata. Eu as aprecia un virgin, dar care e bine pus la punct cu teoria despre actul sexual, plus alte chestii ce țin de acest aspect. happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Degeaba a studiat teorie, ca tot in 20 de secunde termina...

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Daaa