| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe statusuri gen : O adori.Hai baby, curaj Și zii "te iubesc"…nu fi un laș sau un fricos, doar o dorești, știi tu asta.
Fundita`love struck + voturi

Scuzati categoria dar este cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

:Zici ca am fite, si prea mult tupeu,ca n'am ce vrei tu...dar oare nu asta ti'a palcut mai intai de toate la mine?

ßнα єѕтι ηєвυη/α ؟ يے؛é ل∂∂ ؟ . ¾ل ٍ؛ ٌé¾ي éç ƒے؛zل . يَ ٍےلg؛`ٍé ٌلℓى؛ ê ç`َ ¾ل ي؛zé

Nu voi mai repeta greseala ca la inceput,am crezut in vorbe si am pierdut!

Nu voi uita ca tu candva ai fost cineva in viata mea ,regret inc`o data ca s`a intamplat asa !

De azi arunc totul la gunoi nu mai vreau nimic nimic inapoi

Ne ascundem dupa` defecte . ca faptele nOastre` sa para PERFECTE ! [ SkOpul : sa nu parem ceea ce Oglinda` vrea sa ne reflectHe`

ھtii ;>. ;x Dorin‏ele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost !

Si daca sunt O cOpila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbeSc mult si prOst ce? Si daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! ؛i mi-ar pl مcea sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta...si dacم as putea sa dau timpu inapoi... as vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi!

v-am trezit atentziia` . sau inCa` nu vatzi venit in fire` . .` continuatzi` sa fitzi fraierii` ,pentruu` cA o` faceti bine`

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare...O lume virtuala plina de culoare!

Am avut multe dorinte care nu s`au implinit...Am facut multe greseli dar pe toate le-am platit !

Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

Nu Lasa Nik` Sa Te Doboare ,Gandeste Ca Totul E Doar O Simpla Incercare,E Greu,O Simtzy Pe Pielea Ta,Dar,Poate In Acest Moment E Mult Mai Bine Asa

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si nu imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire
Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang...

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Lasa`ma cu textele,ca iti pasa sau conteaza,lasa`ma cu lumea kre nu ma agreaza,aproape tot ce mi-am dorit am obtinut,si daca nu a fost asa,a fost pentru. ca n`am vrut!

Viata-i scurta merita sa o traiesti,confrunta toate greutatile ce le intalnesti,e foarte important, sa inveti cum sa trisezi, sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni

Dak aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi,probabil eram ca altii,nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu,credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...

Bineinteles ca nu`i clar...oricum te iubessssc ;x ... Ador sa am imaginea ta in minte,Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x

Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine. !

Sunt o fata normala,sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge,Conteaza

Lumea e o scena. Viata e un act. Ai venit. ai vazut. ai plecat

Sa iert?tot timpul,sa uit?niciodata
Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!

Nimic din ce`am facut n`am regretat,am uitat de toti care m`au uitat
Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai

Un singur lucru bun am invatat de la tine,sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine

Nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar"nu vad nici-un rost",nu exista bun simt,doar buna purtare,nu exista dragoste, doar senzatie de atasare

Las totul in urma si mai trag un fum , ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum ! =p~

ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletul meu. suntem actori noi doi, jucam un rol ciudat cu scene pe care nu le-am mai repetat

ce e al meu e doar al meu.si nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu;x

Nu îmi pasم de trecut.Eu vreau din ce în ce mai mult

tOt ce cOnteaza este efectuL.

Copilaroasa ?! Da. Pentru ca asa vreau . Matura ?! Cand vreau. Ignoranta ?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine . Prietenii mei ?! Cele mai tari persoane :X

Vreau sa stii ca de azi devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta :X

Nu vreau sa`ti mai zic,poate,vreau sa trec direct la fapte

Si imi spui ca ai tupeu?! iubireeee` u ai tupeu doar daca vreau eu :X
Ma amuza baietzeii care se vaita ca au suferit din dragoste,si ca nenorocita dracului ce a indraznit sa le faca,v-a ranit orgoliul ma` nu sentimentele!

Stiu ca nu te mai am,si nu imi pare bine,dar mai bine ma impac cu iddea decat cu tine

Toti spun ca dragostea sta ascunsa in fiecare coltz.am impresia ca eu merg in cerc

Sper ca iti plac :*

es
Nu voi mai repeta greseala ca la inceput,am crezut in vorbe si am pierdut!

Nu voi uita ca tu candva ai fost lumina mea,regret inc`o data ca s`a intamplat asa !

De azi arunc totul la gunoi nu mai vreau nimic nimic inapoi

Ne ascundem dupa` defecte . ca faptele nOastre` sa para PERFECTE ! [ SkOpul : sa nu parem ceea ce Oglinda` vrea sa ne reflectHe`

ھtii ;>. ;x Dorin‏ele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost !

Si daca sunt O cOpila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbeSc mult si prOst ce? Si daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !

Azi te vreau mai mult ca ieri,da! ؛i mi-ar plمcea sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta...si dacم as putea sa dau timpu inapoi... as vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi!

v-am trezit atentziia` . sau inCa` nu vatzi venit in fire` . .` continuatzi` sa fitzi fraierii` ,pentruu` cA o` faceti bine`

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare...O lume virtuala plina de culoare!

Am avut multe dorinte care nu s`au implinit...Am facut multe greseli dar pe toate le-am platit !

Rareori ne gandim la ceea ce avem, dar mereu la ceea ce ne lipseste.

Nu Lasa Nik` Sa Te Doboare ,Gandeste Ca Totul E Doar O Simpla Incercare,E Greu,O Simtzy Pe Pielea Ta,Dar,Poate In Acest Moment E Mult Mai Bine Asa

Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!

Daca iti zambesc asta nu inseamna ca te iert!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n`are timp de o relatsie serioasa

Eu o sa te las sa iti vezi de drumul tau. Atunci cand o sa privesti inapoi o sa-ti para rau. Si nu imi pare rau de tot ce s-a intamplat stii bine. Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Accepta`te pe tine fara masca,Falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca,Fiecare trebuie sa invetze sa zambeasca!

O sa reusesc,voi avea tot ce'mi doresc,Nu conteaza pretul pe care tre' sa'l platesc,Cu sustinere,sau fara sustinere,Pe mine o sa ma gasesti dupa linia de sosire
Ei cred ca pot sa ma vada plangand,dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang...

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege Sunt momente peste care trec si le neg Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu

Lasa`ma cu textele,ca iti pasa sau conteaza,lasa`ma cu lumea kre nu ma agreaza,aproape tot ce mi-am dorit am obtinut,si daca nu a fost asa,a fost pentru. ca n`am vrut!

Viata-i scurta merita sa o traiesti,confrunta toate greutatile ce le intalnesti,e foarte important, sa inveti cum sa trisezi, sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni

Dak aveam parte doar de aprecieri fara injuraturi,probabil eram ca altii,nu imi vedeam kpul de figuri.Si daca aveam bun simt si n te injuram si eu,credeai ca`s doar o fraiera de liceu fara tupeu...

Bineinteles ca nu`i clar...oricum te iubessssc ;x ... Ador sa am imaginea ta in minte,Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x

Nu`mi lipseste nimic in viata asta, deci nu mai cedez pentru nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa`mi fie mie bine. !

Sunt o fata normala,sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

Zambeste.Simte.Iubeste.Viseaza.Crede.Spera.Risca.Traieste.Atinge,Conteaza

Lumea e o scena. Viata e un act. Ai venit. ai vazut. ai plecat

Sa iert?tot timpul,sa uit?niciodata
Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!

Nimic din ce`am facut n`am regretat,am uitat de toti care m`au uitat
Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai

Un singur lucru bun am invatat de la tine,sa-i dau dracu` pe toti daca mie imi e bine

Nu exista cai gresite,doar drumuri alese prost,nu exista "nu pot",doar"nu vad nici-un rost",nu exista bun simt,doar buna purtare,nu exista dragoste, doar senzatie de atasare

Las totul in urma si mai trag un fum , ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum ! =p~

ai ridicat din prima cu tupeu cortina ce acoperea teatrul viselor din sufletul meu. suntem actori noi doi, jucam un rol ciudat cu scene pe care nu le-am mai repetat

ce e al meu e doar al meu.si nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu;x

Nu îmi pasم de trecut.Eu vreau din ce în ce mai mult

tOt ce cOnteaza este efectuL.

Copilaroasa ?! Da. Pentru ca asa vreau . Matura ?! Cand vreau. Ignoranta ?! Cand nu vreau sa vorbesc cu tine . Prietenii mei ?! Cele mai tari persoane :X

Vreau sa stii ca de azi devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta :X

Nu vreau sa`ti mai zic,poate,vreau sa trec direct la fapte

Si imi spui ca ai tupeu?! iubireeee` u ai tupeu doar daca vreau eu :X
Ma amuza baietzeii care se vaita ca au suferit din dragoste,si ca nenorocita dracului ce a indraznit sa le faca,v-a ranit orgoliul ma` nu sentimentele!

Stiu ca nu te mai am,si nu imi pare bine,dar mai bine ma impac cu iddea decat cu tine

Toti spun ca dragostea sta ascunsa in fiecare coltz.am impresia ca eu merg in cerc

Sper ca iti plac :*

Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari

Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««

`Nu Sunt Fata Pe Care O Stii:Cuminte Shi Ascultatoare, Defapt Sunt...O Fata Oarecare,Cu Putine Talente, Cu Multe Defecte, Niciodata Barbata, Mereu Inegalatalove struckwinking

`Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva...pentru ca n`au o viata...stau s`o comenteze pe`a mea oh go on fetze? fetze am una pentru prieteni si alta pentru zdrentze winkingsmug

`InDiFeReNt` Ca ti-as` fACe` RAu` SaU` BiNe` TinEe` MiNtE` BiNe`:Eu` VoI` fI` LanGa` TineE` . iNdIfErEnT` dE` pLoAiE` sAU` sOaRe`, Voi` Fi` LaNga` TiNe` AtUnCi` CanD` t` dOaReEbig huglove struck

`Ce Se Numeste Ambitie, Nu Sunt Vb Goale. Asta Este...Fraerii Se Nasc In Continuare

Poate am aere in cap, Asta e doar prbl mealove struck, Nu poti sa ma suporti,Asta e doar problema ta...nU MA cunosti,Nu mai Komenta,Ai grija de Viata ta,Nu dE A mea;x

`Ma barfesti?Stai linistita nu ma jignesti...Doar imi areti cat de invidioasa esti

Ai avut vreodata`n viata ta, O fata pe kre s`o visezi si ziua si noaptea, Sa nu`ti imaginezi viata fara ea, Si sa te doara`n 14 de alta?!

'''Tine MiNtE ca tE MiNtE, CiNe`Ti SpUnE kA`s CuMiNtE

[ Asa SuNt Eu love struck Ce Nu`Ti CoNvInE? NiCi Nu Ma InTeRe$eAzA De TiNe SaU Ce PaReRe Ai DeSpRe MiNehee hee. cand LuMeA Ma DuSmANe$te... InImA In MiNe CreSTe love struck

Am intrebari de pus
Raspunsuri de dat
Ganduri de ascuns
"OAMENI DE UITAT"

Am RaMaS La FeL De InOcEnTa~~ … DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI MaI E FRiCa De .A.P.A.R.E.N.T.Z.E. ~~~ …Nu-Mi PaSa De Ei: IuBeSc pE ciNE ma iUbeStE

vrei sa ma schimb?schimbate tu primul
tu esti doar un personaj.
eu fac tot filmul

Cand te-am cunoscut
Mi-a fost frica sa nu te plac
Cand te-am placut
Mia fost frica sa nu te iubesc
Acum cand Te iubesc mie frica sa nu te pierd:X

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine ,ca si mie imi convine

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

"In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti,Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Shi Itzi Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?"

TU ma aShteptaI sa Vin.Caci aSha am prOmiSs`.daR acO0m eU sOnt cea cU tel. InchisS

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!""

? ` Câ?d vi?e ` vo®كa ` De ` Iuكi®e ?` كaby ` Spu?e`le cه ?ه ai ` pe ?i?e `:? •

?`خ?i vine sa râd,:] a? i?presia ca es†i` †â?pi†` !`Ce Mor†ii †ai ` `†i-a? ƒacu†` ` sa nu dormi linis†i†?:]]` :?

? Te Iuكësc ?

Vezi TuMomentan Nu Am Cheff Sa Privesc In Jurr Pentru Ca Te Vad Pe TineeSi Im'i Vine Sa Injurr

timpul trece...da ranile raman.iubirea se bazeaza pe incredere,intelegere si respect daca acestea nu sunt...totul e distrus:X:X

Hai كye`كye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tne [].

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]