| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu ceva idei originale pentro a'i organiza iubitului meu ceva special cu ocazia implinirii a 6 luni de cand suntem impreuna...mentionez ca suntem in strainatate, el are 24 de ani, iar eu 20, dar nu locuim impreuna, fiind amandoi romantici, am cam facut tot ce ne'a trecut prin cap( de la cine romantice, care cuprind deseamenea lumanari, baloane, torturi, declarati ecc pana la alte surprize gen vacante atat din partea mea cat si din partea lui) Va rog mult ajutati-ma pentru ca nu mai stiu cum as putea sa il surprind de data asta!

Răspuns Câştigător
| LianaAna a răspuns:

Hmm. ai putea sa ii faci o surpriza de genul:
-lumanari in toooata camera(parfumate)
-petale de flori prin si pe langa pat
-o sticla de vin bun si doua pahare
- tu mbracata fff sexy intr-o lenjerie gen victoria's secrets
si sa ii faci ce sti tu mai binehappy Funda?

| Cuoredighiaccio a răspuns (pentru LianaAna):

Liana, mersi pentru raspuns, but am facut deja tot ceea ce ai scris de ziua lui. Si a iesit chiar foarte frumos! Iti pot trimite pozele pe mess, heheheh! St pe acest site, chiar din seara asta.nu stiu la ce anume te poate ajuta funda, dar ti'o dau! pupici

| LianaAna a răspuns (pentru Cuoredighiaccio):

Bunahappy nu ai pentru ce, mi-a facut placere, uite id meu: liana_estrella_marina

3 răspunsuri:
| ToldTou a răspuns:

Hm fai un handjob happy si o sa fie surprinslaughing)