| deeutza_2401 a întrebat:

kisslove struck Am o intrebare imi place de un baiat... si din pacate el o place pe alta care aia nici macar nu il suporta ce ar ttrebui sa fac ca sa'l cuceresc? fundita la cel mai bun/a Pupici si mersi anticipat kisslove struck

Răspuns Câştigător
| Andra1024 a răspuns:

Sfatul meu este urmatorul.Invita-l pe respectivul la o cafea cu pretextul ca vrei sa discuti ceva important cu el.Fii sincera si deschisa cu el si spune-i in fata ca il placi.Afla ce insemni tu pentru el si daca exista posibilitatea sa aveti o relatie.Dar ai grija ca el sa nu profite de tine si sa te faca sa suferi. Daca si el te place e bine dar daca nu ar trebui sa fie sincer cu tine si te sfatuiesc sa il uiti si sa iti indrepti atentia catre alt baiat care stii tu ca ar merita.Mult succes si sper ca te-am ajutat cumva.

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu exista ceva care trebuie sa faci neaparat ca el sa te placa ci pur si simplu cum el este ocupat cu cealalta poate ca el nu te priveste decat ca o prietena sau pur si simplu nu esti ceea ce el cauta.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, ignora-l, si fa-o pe cealalta fata sa para urata ca naiba pe langa tine, imbraca-te mai sumar, ca zic asa, nu dezbracata. si posibil se va uita si la tine.