| Pumba a întrebat:

Cum sa fac sa cuceresc un baiat? Care cred ca ma place si el(macar putin)?

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Pai : zambestei.intereseza-te de el, invita-l in oras sa va plimbati, zambestei dulce...fii tu insasi. Daca si el te place nu inseamna ca trebuie sa iti spuna...Crezi ca baietii sunt mai curajosi ca fetelelaughing insituatiile aste? Nuuu. si el se gandeste "eu trebuie sa fac primul pas. off de ce?"

fii tu insati o sa-l cucerestiwinking

1 răspuns:
| tauretee a răspuns:

Baieti is usoar de cucerit dar fete al dracu ca de 6 luni incerc cu unastraight face sa o cuceresc