| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:X aseara am iesit cu un baiat care are 25 de ani eu am 15 am fost la el acasa ne-am plimbat m`a adus acasa la timp s`a purtat ft frumos cu mine e bogat are masina... a fost cu multe fete si femei dar a zis ca nu a gasit-o pe cea potrivita... oare sunt eu aceea i-am zis dsp mine si a zis ca sunt cum isi doreste el:-x oare e adevarat? sau e un pervers vrea doar sa se joace cu sentimentele mele? acum suntem impreuna dar diseara vrea sa ne evdem din nou? oare joaca atat de bine rolul de baiat bun?:s ce sa fac?sad ajutooor plz sfaturi, pareri FUNDA

Răspuns Câştigător
| ioanapantea a răspuns:

Pai eu zic sa il cunosti mai bine adica daca iti cere sa te culci cu el sa nu o faci doar dupa cateva luni.Asteapta sa iti demonstreze ca tine la tine. Chiar daca tu crezi ca daca este mai mare, isi doreste altceva de la tine, se poate sa te inseli. Fiecare este diferit. Poate chiar vrea o relatie serioasa cu tine sau poate vrea doar sa se culce cu tine asta doar tu vei afla. Fa ceea ce ti-am spus. Nu te culca cu el daca iti cere asta dupa putin timp. Bafta!

11 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu cred ca tu ai un atitudine de fetita de 15 ani, sincer si nu ma considera rautacioasa, dar la varsta de 15 ani, sa te duci la el in apartament, mii se pare deplasat.
Tu o i fii avand 15 ani, dar el are, dar el are 25 si nu te sup,ca nu sta langa tine, ca langa sora lui, el vrea ceva.
Daca te ar stii parintii tai.cred ca sigur ai vedea usa!
Asa ca, lasa l sa si saseasca pe alta, de teapa lui!

| harciog a răspuns:

Lasati fata in pace mai.Du-te draga pentru ca experienta n-o capeti stind in casa.Vei iubi, vei suferi, vei iubi din nou...viata va merge inainte.

| Tania a răspuns:

Pai in general baietii sunt smecheri, si mint mult pentru a avea o fata.Candeste-te ca este foarte posibil sa fi spus si la altele dinaitnea ta ca nu a gasit fata potrivita.
Nu te increde in tot ce zice,posibil sa aiba vrajeala in el.
Iar la un moment dat iti va cere sa face-ti si ceva mai mult,iar aici nu este ok nici macar legal ca tu esti minora.
Tu poti astepta sa il cunosti mai bine,dar ai grijawinking
Zic sa nu te mai duci acasa la el, chiar daca prima data nu ti-a facut nimic, ca deh nu ti-a facut nimica ca sa capeti tu incredere si sa te mai duci...si doamne fereste sa nu iti faca rau.
Daca are masina nu inseamna ca este bogat, acum depide ca si ce lucreaza.

| Rockart a răspuns:

Bagă-ţi minţile-n cap!
Găseşte-ţi unul de vârsta ta. Ce crezi că vrea omul ăsta de la tine înafară de sex? Din moment ce spui că e bogat... păi gândeşte-te ăsta ar putea fi cu oricine şi-ar dori.De ce s-ar uita tocmai la tine? O mucoasă de 15 ani. Se joacă cu tine. Scapă de el până nu e prea târziu.

| Roo a răspuns:

Oooo da! laughing
1 - daca are masina nu inseamna ca e bogat happy
2 - el are 25 tu 15, daca esti si virgina e si mai bine
3 - nu mai fi asa naiva!
happy succes!

| Outspoken2 a răspuns:

ALO? nue e logic ceea ce vrea el de la tine? Ai grija cu el, sa nu ti se intample ceva rau...

| goejoy a răspuns:

Nu vreau sa par tampit, dar gandeste-te putin ce sanse ai ca intr-o saptamana sa fii in Anglia Spania sau mai stiu eu unde? ala de 25 oare ce cauta?

| CristinaYope a răspuns:

Se joaca cu sentimentele tale, nu il crede...mai bine iti alegi unu de varsta ta, nu e asa bogat si facut etc. dar ai cat de cat siguranta ca nu vrea sa profite de tine (asta e parerea mea sper ca ti'am fost de folos )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai avea 23 de ani sa zicem, ce parere ai avea despre unul de 25 de ani care se tine dupa una de 15 ani?

| puppetdoll a răspuns:

Tu 15, el 25. Ce poate vrea el de la tine? SEX. Poate fii si un loverboywinking Dar tu ce fata esti din moment ce in PRIMA SEARA ai mers la el acasa? Revino-ti! Lumea nu e asa roz pe cat crezi tu. Normal ca o sa se joace cu tine, ce intrebare e asta.
Fii si tu mai precauta cu genul acesta de oameni. rolling eyes. Eu zic sa scapi de el cat mai repede.

| rraalluu a răspuns:

Eu cred ca se joaca cu sentimentele tale si vrea doar sa isi bata joc de tine. In primul rand incearca sa il cunosti bine dupa aceea vei vedea ce om este, dar ai grija.