| numedeutilizator a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru. saptamana viitoare e ziua unei prietene si nu stiu ce sa-i cumpar. ea implineste 19 ani este o fire mai artistica, face chestii handmade, vrea sa uremeze o facultate de design interior (asta ca sa va faceti o parere despre ea). e genul de fata care are de toate. de asta imi e f greu sa-i aleg un cadou. nu prea o nimeresc la cadouri. dati-mi va rog niste idei. promit funda la cel mai bun raspuns. va multumesc

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Un buchet de flori ar fi foarte dragut, sau o floare de camera, ar fi foarte dragut. Ai mai putea sa-i iai o rama pentru fotografie, si sa-i faci o fotografie de a ei, pe care sa o pui in rama, sau o fotografie cu voi doua. Ai putea sa-i iai o cana cu zodia ei sau cu numele ei. Ai putea sa-i iai un parfum bun... Sunt multe chestii ce i-ai putea lua, ceva original...

| numedeutilizator explică:

Ii cer scuze ca am postat intrebarea aici, dar stiu ca este cea mai vizitata categorie.

| Membra a răspuns:

O felicitare frumoasa,,, handmade", cum spui, precum si ea poate face altora (doar ca altfel de lucruri si nu felicitari), plus o carte interesanta. Ca recomandari, nu stiu, nu ma simt in masura sa-ti propun ceva dar poti intreba bibliotecara de la scoala ta sau o ruda care se pricepe in literatura de calitate.
Observatie. sad Puteai pune intrebarea la conversatii si nu dragoste& sex, citeste si regulamentul. Intrebarea ta nu are legatura cu categoria, unii s-ar putea sa nu-ti raspunda din cauza asta. Oricum, la multi ani prietenei tale; succes in tot, si toate!