| numedeutilizator a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru. saptamana viitoare e ziua unei prietene si nu stiu ce sa-i cumpar. ea implineste 19 ani este o fire mai artistica, face chestii handmade, vrea sa urmeze o facultate de design interior (asta ca sa va faceti o parere despre ea). e genul de fata care are de toate. de asta imi e f greu sa-i aleg un cadou. nu prea o nimeresc la cadouri. dati-mi va rog niste idei. promit funda la cel mai bun raspuns. va multumesc

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Iai haine. Fetelor le plac hainele. Sau iai un tricou pe care să scrii ceva.
Baftă!