| anreeadeea15 a întrebat:

Buna tuturor am o intrebare pentru voi big grin daca i-au anticonceptionale pr meu se poate termina in mine fara sa raman insarcinata? pup

Răspuns Câştigător
| Sara2 a răspuns:

Daca le-ai luat cu corect, incepand cu prima zi a menstruatiei esti protejata

3 răspunsuri:
| AndreiBox a răspuns:

Teoretic da, daca ai respectat programul. Dar sfatul meu este sa nu risti.
rolling on the floor. ma scuzihappy bafta.

| grecutza96 a răspuns:

Pai.pentru asta si sunt anticonceptionalelelaughing dar cum a spus si mai sus andrei.e bine sa eviti chestia astawinking

| Bogdy00 a răspuns:

Prezervativu ce mai are? confused
sau il strange prea tare!? straight face